Moje hudba

Nami & The Dancing Wind

Deep`n ecstatic dance music.
Autorské dílo v mém druhém rodném jazyce, ve spolupráci s Kryštofem Koenigsmarkem ( Radio 1, 1LFF, Semtam, člen bývalé formace Tree Spirit), a Milanem Pavýzou (lanpa.cz)

SVANTREYA

Naše písně jsou autorským milostným vyznáním přírodnímu světu. Ať už v podobě éterických básní, vyjadřující prolínání lidské a přírodní duše, obřadních slovanských písní, či prostých hudebních improvizací.


BÝVALÉ PROJEKTY

Svarga

Hudební uskupení, které vzniklo za účelem tvorby, nahrávání a přednesu "obřadních lidových písní" pro použití při obřadech naší slovanské přírodní tradice.

více najdete na www.svargahudba.cz

Anahe

Měla jsem tu čest od roku 2012 spolupracovat v hlasové improvizaci s výjimečnou ženou a tanečnicí, Antonií Svobodovou https://www.antonie.org), později v triu s fenomenální houslistkou HeléN Rockhousle

Hrajeme si s hlasem a pohybem jako vítr a oheň.

Malujeme do prostor obrazce z rozličných emocí, starověkých vzorů, podivuhodných forem vyrůstajících z divé přirozenosti duše.

Otevíráme dveře ve zdech mysli, aby bylo možné dotknout se neviděného.

Naše hry jsou plné hloubek i křehkosti, prozkoumávající všemožné odstíny lidské i nelidské existence, zvláště té ženské části.

Záznam naší práce můžete vidět třeba zde:
https://www.youtube.com/watch?v=n0wP6QHuMU0&t=173s


Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.