DÍLNY A KONZULTACE

Foto - Josef Vrážel 2020
Foto - Josef Vrážel 2020

REFLEXE:

  • "Tvoje večery na jaře s blbnutím a hraním si s hlasem mi hodně daly. Růst, výzva, změna, posun a sebeobjevování se u mě ((a u mnohých, kteří mají podobný "formát" nervového systému)) může dít jedině, pokud se cítím v bezpečí, uvolněná a přijímaná. Že zvučet je možnost, ale nikdo na mě v ničem netlačí. A to přesně nacházím u tebe. Mám ráda zpěv a chci si ho dál a dál dovolovat. Protože se zabývám "prací" s pánevní oblastí, vím, jak moc je hlas s ní propojený a jedno podporuje druhé. Takže, děcka, doporučuju. Píšu o "blbnutí" na večerech, ale s tím jde ruku v ruce Namiina moudrost, profesionalita, dovednost. Moudrost, hravost a blbnutí vůbec nejsou daleko od sebe A to zvnitřnění po zvučení je super...." 
    Adéla Obermajerová 
  • "Prošla jsem mnoha seberozvojovými workshopy a zažila mnoho lektorek,co nějak pracují s hlasem.... Zážitky s Nami ale byly vždy unikátní,ryzí,na dřeň jdoucí ...a její jemné opečování hlasem v předvečer porodu asi také způsobilo, ze byl krasný, přirozený a že dcerka má nebývale dobrý cit pro harmonii i rytmus.....:) Nami si velmi vážím nejen jako lektorky a průvodkyně,ale jako bytosti, pro jeji dary,skromnost,nadhled,humor a schopnost vnímat v nejširších souvislostech,a přitom respektovat unikátní cestu každého z nás."
    Petra Amineta Czabanová
  • Setkala jsem se s Nami Marií Ladou asi před 4 roky poprvé. A jsem vděčná,že se toto setkání mohlo uskutečnit. Tehdy se započala má cesta za hlasem a vyjádřením skrze něj,kým jsem...kým opravdu jsem. Cesta prostřednictvím dílen Nami Marie byla a je tou nejrásnější cestou,kterou jsem mohla a mohu procházet. Její citlivá a komlexní práce,která obsahuje nejen rozsáhlé znalosti technik zpěvu,ale i terapeutický a lidský přistup,,mi pomáhá objevovat nejen svůj hlas,ale i samu sebe.Tato práce se dotýká hlubokou niternou citlivostí a empatií vrstev duše,které je potřeba znovu oživit,probudit či léčit....od našeho pradávného spojení se Zemí,až po hravost našeho vnitřního Dítětě či Síly a hloubky vnitřní Ženy. Je to hloubka a opravdovost,pro mne ta nejdůležitější a nekrásnější esence,kterou Nami Marie přináší skrze svůj hlas a práci ostatním a byla na dílnách vždy přítomná.Nami Marii Ladu mohu z celého srdce doporučit,a děkuji,že mohu....že mohu být součástí této cesty sama k sobě,.cesty domů.
    Radka Marianna Strnadová

Děkuji Nami Marii Ladě za krásné čtyři víkendy se zpíváním, které mě posunuly na mojí duchovní cestě. Po všech čtyřech víkendech se ze mě stala celistvější a uzemněnější bytost, za což jsem velmi vděčná.

Svatava Kollmannová 

Na kurzu jsem zažila probuzení mého vnitřního hlasu projevem navenek. Práce se svým hlasem, myšlenkami, intuicí, propojení s místem a živly, se skupinou krásných žen a mužů a naší úžasnou průvodkyní Nami. Naše rodné Valašsko vzkvétá.  Pro mě jsi velmi moudrá (myšlenkami zralá), mladá žena, která následuje svou intuici a vnitřní hlas. Jsi tu v pravý čas a já moc děkuji že jsem tě potkala.

Linda 


TERMÍNY - RABOUŇ, podzim 2021:

Kořeny: 22 - 24. říjen

Kmen: 19 - 21. listopad
Koruna: 17 - 19. prosinec
Pra-les: 21.-23. leden 2022


HLAS STROMU ŽIVOTA - 4.dílný kurz


SKRZE PRÁCI S HLASEM, LÉČIVÉ PÍSNĚ, RITUÁLNÍ SAUNU, ŠAMANSKÉ CESTY DO PŘÍRODY A EKOPSYCHOLOGII PROJDEME POSTUPNĚ ČTYŘMI ZÁKLADNÍMI ÚROVNĚMI STROMU ŽIVOTA A POZNÁME TAK HLOUBĚJI ESENCI PŘÍRODY, I SVÉ VLASTNÍ DARY A ZDROJE.


Přijď se naučit využívat svůj hlas ke spojení se svým tělem i duší...

Přijď se naučit pozorněji naslouchat sám sobě i Přírodě...

Přijď osvobodit zdroj své vlastní autentické tvořivosti!

Skrze individuální přístup Tě provedu a podpořím tvůrčí proces, ve kterém zrovna jsi.


KOŘENY ... hledají SPOJENÍ SE ZEMÍ a čerpání síly z ní, na BEZPEČNÉ UVOLNĚNÍ DIVOKOSTI, SPOJENÍ S NAŠÍ ZDROJOVOU SILU A ZÁMĚREM DUŠE. Poznání naší SOUVSTAŽNOSTI S PŘÍRODOU a jejích projevů v nás. Nalezení OPĚRNÉHO BODU k růstu a principů UDRŽOVÁNÍ ROVNOVÁHY. 


KMEN 
...sílí pomalu, velmi se opírá o KOŘENY a při tom se učí SEBEJISTOTĚ, VYVAŽOVÁNÍ, a hlavně PŘIJETÍ všech variant svého PROJEVU. Učí se o VLASTNÍCH KVALITÁCH, a také o použití správné KVANTITY, tedy intenzity (která se musí nejdřív objevit a pustit naplno, pak vyladit :) Semínka záměru byla ZASETA, teď přichází čas PROJEVIT VŮLI K RŮSTU, přijmout vlastní JEDINEČNOST, a PEČOVAT o své VZTAHY s KOŘENY, NASLOUCHAT HLASU DUŠE.


KORUNA 
...stromu košatí a září jen tehdy, je-li strom PEVNĚ ZAKOŘENĚN. Díky tomu získává potřebnou VÝŽIVU, zná svůj okolní PROSTOR i jeho HRANICE. Ví, kdy je čas KLIDU A ODPOČINKU, kdy je ČAS KVÉTU a ZRÁNÍ. Vzrostlý strom s velkou KORUNOU již ZNÁ své vlastní CYKLY a KVALITY, nepotřebuje již s nimi bojovat, ale umí je PŘIROZENĚ VYUŽÍT K ROZKVĚTU. Také již ví, že jeho RŮST NIKDY NEKONČÍ. ČÍM VĚTŠÍ VÝŠKY CHCE DOSÁHNOUT, TÍM VÍCE MUSÍ BÝT ZAKOTVEN V HLOUBCE. 


PRA-LES...
A to všechno se musí STÁT, a pak umět stát pevně na svém místě :) Teprve pak je možné VYTVOŘIT PRA-LES, kde spolu SOUZNÍ jednotlivé CELISTVÉ BYTOSTI, a dále poznávají SEBE SAMA  A SVÉ MOŽNOSTI SKRZE OSTATNÍ, a také skrze SPOLEČNÉ IMPLULSY, které cítí všichni najednou, aniž by jim to někdo musel ukazovat. Cítí je celým tělem, skrze kořeny, kmen, větvičky.... PRALES, kde každý žije naplno svoji JEDINEČNOST, a přeci nikdo nikoho NEZASTIŇUJE....Kurz na Rabouni - praktické:


TERMÍNY: 

Kořeny: 22 - 24. říjen

Kmen: 19 - 21. listopad
Koruna: 17 - 19. prosinec
Pra-les: 21.-23. leden 2022


CENA A PŘIHLÁŠENÍ: 

- 8.000 (při účasti na všech 4 setkáních, možnost rozložení platby)

- Jednotlivé setkání: 2.500 kč (preferuji účast na všech částech kurzu)
- Vaše místo bude rezervováno po přihlášce na email namimarialada@gmail.com, a po platbě zálohy 1.500 kč.
- čú pro platby 239647818/0300 - ve zprávě uveďte Strom života, případně název části, které se zůčastníte.

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVA:

- Kvalitní vegetariánská strava 3x denně (od páteční večeře až do nedělního oběda)
- Příspěvek za ubytování a stravu celkem - 1000 kč (platí se na místě)

- Spaní ve vlastním spacím pytli v sále, možnost matrace nebo nafukovacího lehátka 


HARMONOGRAM:

- harmonogram dle našich potřeb a počasí :)
- pátek - příjezd ideálně mezi 17.00- 19:00, 19:00 večeře 
 úvodní kruh, seznámení, témata

- sobota - 8-9:00 snídaně, dopolední hlasová a dechová praxe, oběd, odpolední hlasová a vnitřní práce v přírodě, sauna, večeře, práce s tématy

- neděle - 8-9:00 snídaně, hlasová praxe uvnitř či v přírodě, oběd, odjezd cca 14:00 - 15:00


S SEBOU:

- spací pytel, meditační polštářek, máte-li, deku/šátek, ručník do sauny navíc
- pohodlné volné oblečení na pohyb a cvičení vevnitř i venku
- dary pro přírodu (byliny, kameny, plody či voda z vašeho místa)
- jednoduché hudební nástroje, máte-li (šamanský buben apod)
- (dobrovolné) dobroty na mlsání do společného pole :)Kapacita kurzu je 7 - 15 účastníků, kteří se zúčastní ideálně všech čtyř částí.

Osobní hlasové konzultace

Při osobním setkání můžeme mnohem více nahlédnout do hloubky a do podstaty vašich životních témat. To vše se totiž odráží ve způsobu našeho vyjadřování, na barvách našeho hlasu, na jeho přirozenosti či strojenosti, síle nebo mělkosti. Během těchto setkání se na vás nejprve naladím vyslechnutím vášeho příběhu a potřeb, pak skrze tělesná, hlasová a meditační cvičení provedeme "hlasově-duševní diagnostiku".

Skrze Váš hlas si přečtu mapu rozložení sil ve vašem životě, a (s pomocí Boží ) pomohu najít nástroje, které vám pomohou k větší uvolněnosti, pravdivosti a rovnováze.


Na osobní konzultaci si vyhrazuji celé odpoledne, mohou trvat 2 - 4 hodiny, podle aktuální potřeby.
Cena konzultace je 1.500 - 3.000 kč, podle náročnosti a Vašich finančních možností.

 

Těším se na setkání 

Nami Maria Lada

Místo - Rabouň 3, Luže

ŽENSKÉ HLASOVÉ LÁZNĚ


Jsou hlasová setkání v kruhu žen, v bezpečném sesterském obřadním prostoru, kde si věci plynou svým tempem, naše duše si může na chvíli odpočinout od společenských her, najít a načerpat výživu pro naše poslání i naše blízké. 
V prostoru na Rabouni je součástí setkání i očistná sauna :)

Naladit se na rytmy Matky Země i Vesmírné Matky ve všech jejích podobách, navázat na ženskou pospolitost našich moudrých prapředkyň, kdy si ženy mezi sebou předávaly moudrost života i smrti.

Jako jeden organismus složený z mnoha jedinečných organismů rozeznívat věčné melodie stvoření v jeich nekonečných proměnách.

Svou přítomností pak obšťastňovat krajinu a bytosti v ní žijící.

Setkání mohou být večerní, jednodenní, či vícedenní, každé zabarvené přírodními i našimi vlastními cykly. Každé setkání žen v obřadním sesterském kruhu je samo o sobě medicínou :)

Máte-li zájem o ženský hlasový rituál u vás, prosím neváhejte mne kontaktovat :) 
Kapacita ženského kruhu je 5 - 15 žen.